09.08-10.08.2024
pēc 17 d.

Jaunumi

Māris Millers, rallija “Cēsis” rīkotājs: “Esam priecīgi, ka rallijs paplašinās. Varētu teikt, ka neoficiāli aizvadīsim Baltijas čempionātu tepat Cēsīs, uzņemot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātu posmus. Šis būs ieguvums ne vien rallijam kopumā, bet arī skatītājiem un Cēsu novadam. Tiks paplašināts starta saraksts, lielāks dalībnieku skaits klasēs, sīvākas cīņas par uzvarām, kā arī rallija līdzjutēji no visas Baltijas. Viens no gaidītākajiem notikumiem domāju būs GAZ markas smago automašīnu atgriešanās Latvijas rallija ceļos. Šo mašīnu startu gaida daudzi rallija fani.”

“Būtiskākās izmaiņas norisē jau operatīvi esam pārplānojuši, izmainot dažas nianses no sākotnējā plāna, bet līdz ar Igaunijas pievienošanos arī Latvijas čempionāta dalībniekiem varēsim piedāvāt lielāku skaitu ar individuālajiemātrumposmiem kā līdz šim ierasts. Mūsu komanda vēlas izdarīt visu pēc iespējas labāk, lai šī trīs valstu sadarbība turpinātos arī nākamos gadus!”

Rallija norisei paplašinoties, uzņemot sportistus un rallija fanus no vairākām valstīm, sacensību rīkotāji aicina interesentus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, pievienoties brīvprātīgajā darbā, gūstot pieredzi rallija rīkošanas procesos. Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT

Ieejas biļetes uz ralliju pieejamas tirdzniecības vietnē bilesuserviss.lv, saite ŠEIT. Biļetes cena sporta pasākumam 20 EUR. Ieeja bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) bez maksas. Pensionāriem, jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem (ieskaitot) un invalīdiem ratiņkrēslā ar pavadoni, ieejas biļetes cena 10 EUR. 

Vairāk par autosporta notikumu iespējams uzzināt rallija sociālo tīklu profilos facebook Rallijs Cēsis un instagram@rallycesis.