04.08-05.08.2023

Jaunumi

 

“Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad rallijs “Cēsis” vedīs pa platajiem un ātrajiem Cēsu novada ceļiem, iekļaujot visus klasiskos ātrumposmus. Tomēr, lai radītu nelielu intrigu, varu pieminēt, ka šogad būs arī kas jauns, vai precīzāk, kādu laiku nebijis posms”, atklāj rallija “Cēsis” organizators Māris Millers.

Kā galveno izmaiņu šā gada rallija “Cēsis” norisē Māris Millers min “Baltijas jūras valstu rallija čempionātu”: “Šogad mēs pārstāvam Latvijas posmu jaunajā Baltijas čempionātā, kas nozīmē to, ka dalībnieku sarakstu papildinās Lietuviešu, Igauņu un, iespējams, arī kāda Somu ekipāža. Mēs būsim priecīgi uzņemt ikvienu ciemiņu - sportistus un skatītājus, lai viņi sajustu šī leģendārā rallija nozīmi un to, ka rallijs Cēsīs ir svētki!”

To, ka rallijs “Cēsis” šogad būs ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas čempionāta posms, atzinīgi vērtē pašmāju sportists, cēsnieks, Emīls Blūms: “Es ceru, ka jaunais čempionāts padarīs šīs sacensības vēl kuplāk apmeklētas, un ne tikai no pašmāju braucēju puses. Ļoti gribētos, lai atbrauc sportisti no Somijas un, protams, kaimiņi - Lietuvieši, Igauņi. Tas noteikti padarītu visu interesantāku, būtu sīvāka konkurence, par ko gan nevarētu sūdzēties mūsu klasē. Kopumā, no šā gada rallija “Cēsis” ceru sagaidīt vēl vairāk skatītāju un kādu jaunu ātrumposmu, lai arī no sportiskā viedokļa būtu jauni izaicinājumi. Aicinu visus kalendārā atzīmēt 4. un 5. augustu, doties uz Cēsīm, baudīt ralliju, pilsētu, kultūru un visu citu, kas tajā piederas. Droši varu apgalvot, ka rallijs “Cēsis” ir kā otrie pilsētas svētki!”

Rallija norises nozīmīgumu apliecina arī Cēsu novada iedzīvotāji, kuru balsojumā, “Cēsu novada sporta laureāts 2022” ietvaros, rallijs “Cēsis 2022” ieguva titulu “Gada pasākums sportā”. Novērtējot saņemto atbalstu, rallija organizatori aicina interesentus, biedrības un autosporta entuziastus iesaistīties rallija organizēšanā kā brīvprātīgajiem, lai kopā veidotu lielisku un drošu pasākuma norisi.

Lai plašāk uzzinātu par brīvprātīgo darba pienākumiem un pieteiktos, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu: https://forms.gle/JRaTKQAa2iL5y339A

Brīvprātīgo vecums: 16 +

Pieteikšanās līdz 12. jūlijam.

 

Rallija “Cēsis 2023” svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 4. augustā, Cēsu pilsētas Vienības laukumā. Skatītāji ieejas biļetes jau šobrīd var iegādāties vietnē bezrindas.lv, vai sekojot saitei: https://www.bezrindas.lv/lv/rallijs-cesis-1/12146/. Aicinām nevilcināties, lai nenokavētu iespēju biļetes iegādāties par samazinātu cenu.

 

Līdz 9. jūlijam par samazinātu cenu – 12 €

Līdz 3. augustam  – 16 €

Biļetes cena pasākumā norises dienā – 20 €

Biļete derīga visiem ātrumposmiem.

Ieejas biļete uz vienu ātrumposmu nebūs pieejama!

 

Bērniem un jauniešiem līdz 12 g.v., ieeja bez maksas.

Pensionāriem, invalīdiem un jauniešiem no 12-18.g.v., uzrādot personu apliecinošus dokumentus vai apliecību ieeja ar 50% atlaidi.

Plašāka informācija par rallija norisi, kā arī citiem jaunumiem sekos sociālo tīklu kontos: https://www.facebook.com/RallyCesis/ un https://www.instagram.com/rallycesis/.