05.07-07.07.2024
pēc 22 d.

Jaunumi

Egons Kaurs: "Viss izskatās tiešām lieliski, jo ziema ir atgriezusies – mīnusi un sniegs. Ļoti labi apstākļi, lai šeit aizvadītu ziemas ralliju. Vienmēr mēs varam vēlēties vēl vairāk sniegu un ledu, bet mums noteikti pietiks. Otrajā aplī šur tur parādīsies grants, bet es domāju, ka tas ir pilnīgi normāli."

Emīls Blūms: "Ir ļoti forši, ka Sniedzāna kungs atkal ir sarunājis ar Māti Dabu perfektus ziemas apstākļus. Tie seši ātrumposmi būs ļoti prasīgi no ekipāžas, jo par katru metru būs jācīnās un nav īsti vietas kur ievilkt elpu. Tā kā gaidām ļoti spraigas sacensības."

Kalvis Blūms: "Kapitāli! Fantastisks segums! Es esmu pārsteigts par otro ātrumposmu. Es nezināju, ka Latvijā ir tik ļoti interesantas konfigurācijas ceļi. Viss rallijs ir superīgs, bet otrais ātrumposms ir pārsteigums."

Jānis Vorobjovs: "Īsti ziemīgi un skaisti ātrumposmi. Ļoti, ļoti mīlīgi. Un valnīši ir izveidoti tieši tādi, lai atspiestos. Riktīgi forša braukšana būs. Ātrumposmi ir gan ļoti ātri, gan ļoti tehniski un ar odziņu. Ļoti gaidīju kaut ko tādu. Sniedzāniem ir ļoti interesanta pieeja, viņi trasi ir izveidojuši tā kā priekš klasiskās piedziņas automašīnu braucējiem – ātri, dinamiski, nav ļoti piņķerīgi bet ir arī vietas, kur aizāķēties un palikt. Trase vienkārši fantastiska un forša."

Elviss Hermanis: "Ir ziema! Tieši tāda ziema, kāda man viņa patīk. Ir piebraukts ledus, mazs sniedziņš, normāli valnīši un, ja vēl saulīte uzspīdētu un būtu skaidra debess, tad neko labāku nevarētu vēlēties."

Matīss Mežaks: "Perfekti! Perfekti! Es nezinu ko Sniedzāns dara ar tiem laikapstākļiem, bet neviens tam neticēja, bet ir! Rīt baudīsim."

Edijs Bergmanis: "Lieliski! Galvenais, lai pa nakti neuzsnieg sniegs. Šobrīd viss ir lieliski, sarežģīti, ātri – ļoti skaisti!"

Sakari Verimā: "Mums mājās tā pat nebija ko darīt. Un jebkurš rallijs ir labāks nekā sēdēt mājās. Mēs uzzinājām par Baltijas jūras rallija čempionātu un nolēmām tajā piedalīties, jo dažos piedalījāmies deviņdesmitajos gados. Padomājām, kāpēc gan ne?! Mums šie ātrumposmi liekas ļoti vienkārši un ļoti ātri. Tas ir kaut kas krietni savādāk kā Somijā. Šeit ceļi ir daudz taisnāki. Tas nav labi mūsu automašīnai, jo viņai ir mazāks motors un nav tāda jauda. Bet mēs esam te, lai izbaudītu ralliju."

 

Rallijs Sarma 2024 tika atklāts 9. februāra vēlā pēcpusdienā Gulbenes centrā, un sacensības ir paredzētas 10. februārī. Plašāku informāciju par sacensību norisi un ar dalībnieku sarakstu ir iespējams iepazīties Latvijas rallija čempionāta mājas lapā autorally.lv.

 

Biļetes uz ralliju Sarma 2024 iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības platformā eKase.lv.