30.06.2012

Jaunumi

  • 04-07-2012 11:42

    Pēc rallijsprinta „Gulbis” Ralfa Sirmača ekipāža joprojām līderi 2 WD open klasē

    Pagājušajā sestdienā Cesvaines pusē notikušajā rallijsprintā „Gulbis” starp vairāk nekā 70 ekipāžām startēja arī Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs ( Ford Fiesta), izcīnot otro vietu 2 WD Open klasē.

„Pirmajā ātrumposmā bija sajūta, ka Fiesta nemaz neiet. Finišējām astotie klasē. Nākamā dopa 1.kilometrā mašīna noraustījās un aizgāja - pagaidām paši nezinām, kas īsti notika”, komentē Sirmacis.

„Ātrajiem Cesvaines dopiem mašīnai pietrūka jaudas, labāki rezultāti sasniegti tehniskākos posmos – otrajā un piektajā”, atzīst stūrmanis Māris Kulšs. To apstiprina arī rezultāti – šajos ātrumposmos Sirmacis/Kulšs ir trešie aiz Vorobjova un igauņiem Ahu.

Pēc klases līderu Jāņa Vorobjova/Guntara Zicāna un Ahu/Ahu ekipāžu izstāšanās pēdējā ātrumposmā, uzvaru klasē izcīnīja Jānis Berķis/Edgars Čeporjus. Ralfs Sirmacis ar Māri Kulšu ieņēma otro vietu, finišējot vien 0,77 sekundes Berķa.

Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs šobrīd ir pirmie gan Latvijas Rallija Čempionāta R2 grupā, gan līderi rallijsprinta čempionāta 2WD Open grupā.

Nākamā sacensība Okartes Autoakadēmijas komandas sastāvā Sirmacim/Kulšam ir Rally Estonia Igaunijā jūlija beigās. Te ekipāža sacentīsies arī Baltic Rally Challenge izcīņā, kur Sirmacis/Kulšs pēc Talsu rallija ir pirmie 2 WD ieskaitē.

Trešais Baltic Rally Challenge posms norisināsies Lietuvā, „300 ezeru” rallijā.

Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs saka paldies rallijsprinta „Gulbis 2012” veidotājiem par interesantajiem ātrumposmiem un raito sacensību organizāciju, saviem atbalstītājiem Pirtel un Skandi, kā arī padomdevējiem Ivaram Caunem un Ivaram Vasaraudzim.

Info, Foto: Dace Janova, www.4rati.lv