Rally logo
04.05 - 05.05.2012

Jaunumi

  • 06-05-2012 22:55

    Rallijsprintā Kalnamuiža trešo gadu pēc kārtas uzvar J.Feldmanis/A.Jesse

    5.maijā ar sacensībām „Kalnamuiža”, Latvijas čempionāta trešo posmu, tika atklāta rallijsprinta vasaras sezona. Uz starta te stājās ne tikai rallijsprinta braucēji, bet arī vairākas ekipāžas, kas bija nolēmušas šo sacīksti izmantot kā labu treniņu Talsu rallijam.

Rallijsprinta trase bija izveidota klasiskajā Vecpils ātrumposmā, kas parasti ir neatņemama „Kurzemes” ralliju sastāvdaļa - ar uzlaboto Stroķacs tramplīnu, Šumska līkumu, slaveno ķirsīti…

Jau trešo gadu pēc kārtas “Kalnamuižā” triumfēja Jāņa Feldmaņa/Anrija Jesses ekipāža. Pārliecinoši esot ātrākie visos sešos ātrumposmos, finišā Feldmanis/Jesse savu tuvāko sekotāju, Vasiliju Grjazinu, apsteidza par43,19 sekundēm, trešā absolūtajā vērtējumā M.Ernstona/R.Rāviņa ekipāža.

„Iespējams, sportistiem interesantāk būtu braukt 3 ātrumposmus pa divām reizēm, uz beigām jau mazliet apnika,” smejas Feldmanis. „Ja nopietnāk – tiešām izdevies pasākums. Ideāls formāts, vienā dienā tika gan pierakstīta trase, gan nobraukta sacensība. Esmu apmierināts, ka varējām piestrādāt gan pie auto regulējumiem, gan pēc pāris mēnešu nebraukšanas atsvaidzināt pilotēšanas iemaņas.”

J.Feldmanis/A.Jesse un viņu R4 klases Mitsubishi EVO X ir gatavi startam Čempionu rallijam Talsos jau pēc nepilnas nedēļas.

Jāni Feldmani/Anriju Jessi atbalsta ACME, FS Transports, Mobil, FS noma. Ekipāžas mājas lapa: www.feldmanis.lv

Dace Janova, Feldmanis.lv Racing preses pārstāve. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv