Rally logo
04.05 - 05.05.2012

Jaunumi

  • 03-05-2012 14:13

    Kalnamuižā uz starta sešas „OKartes Autosporta Akadēmijas” ekipāžas

    Šo sestdien, 5.maijā, Aizputes apkārtnē risināsies Latvijas rallijsprinta čempionāta trešais posms – „Kalnamuiža”. Šajās sacensībās uz starta izies trīs „OKartes Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāžas un tikpat daudz 2012.gada „OKartes Autosporta Akadēmijas” jauno censoņu.

Rallijsprintu „Kalnamuiža” kā sagatavošanās sacensību rallijam „Talsi” izmantos visas trīs „OKartes Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāžas – Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs (16.starta numurs), Kārlis Nebars/Gundars Berķis (17.) un Mārcis Ķenavs/Aleksandrs Innuss (18.). Visām trim ekipāžām galvenais uzdevums būs treniņš pirms Talsu rallijā, kā arī jauno riepu testēšana.

„Esam noslēguši sponsorēšanas līgumu ar Kumho sporta riepu ražotājiem,” atklāj „OKartes Autosporta Akadēmijas” direktors Dainars Dambergs. „Tādēļ visu šo sezonu mūsu rallija komanda startēs ar Kumho riepām. Uzskatām, ka šīs riepas ir varētu būt laba izvēle, ja izvērtē cenas un kvalitātes attiecību. Vēlamies izzināt, kāda izmēra un gumijas sastāva riepas Ford Fiesta R2 automašīnām Latvijas ceļos ir vispiemērotākās, tādēļ izmantojam rallijsprintu „Kalnamuiža” kā testus.”

Bez trim zaļajām Ford Fiesta R2 automašīnām trasē dosies vēl trīs „OKartes Autosporta Akadēmijas” ekipāžas. Tie ir jaunieši, kuri piedalās 2012.gada projektā, cīnoties par vietu „OKartes Autosporta Akadēmijas” rallija komandā nākamajā sezonā. Ar 29. starta numuru trasē redzēsim Ģirta Vītiņa ekipāžu, ar 41. numuru brauks Emīls Blūms, bet 50. numurs ir Ērikam Ozoliņam. Visiem trim jauniešiem šis ir pirmais gads rallijsprintā – Ģirts un Emīls šosezon startējuši vienā rallijā, bet Ērikam šī būs debija.

„Vēl pērn startēju rallijsprintā, un tieši šajā disciplīnā pierādīju, ka varu būt ātrs un sasniegt augstus rezultātus. Novēlu arī 2012.gada „OKartes Autosporta Akadēmijas” dalībniekiem būt ātriem un sevi pierādīt – kā nekā labākais jau nākamgad startēs Latvijas rallija čempionātā ar zaļu Ford Fiesta!,” stāsta pērnā gada „OKartes Autosporta Akadēmijas” uzvarētājs Mārcis Ķenavs.

Projekta galvenais sponsors ir OKarte. Projektu atbalsta arī If Apdrošināšana un Ford. Sporta riepas nodrošina Kumho. Labvēļi ir arī Latvijas Automobiļu federācija un Fiesta R2 dīleris Baltic Motorsport Promotion. Tehnisko atbalstu nodrošina Chiptuning.lv, informatīvi palīdz Ātruma Cilts, Go4Speed.lv un Radio 101 Rūc.

Mārtiņš Dzenītis: „OKartes Autosporta Akadēmijas” preses sekretārs