Sezona: 2013
30.08 - 31.08.2013

Jaunumi

  • 31-08-2013 21:39

    Gross: Sestdienas pirmajos ātrumposmos vēl nebiju pamodies

    Rallija otrās dienas pirmajos ātrumposmos, kuros Otam Tanakam no rallija līdera Georga Grosa izdevās atgūt 4,8 sekundes, G. Gross vēl nav bijis pamodies. „Es nevaru pamosties no rītiem. Man šī problēma ir visu laiku, un es tur neko nevaru darīt,” sacīja G. Gross, norādot, ka O. Tanaks ir ļoti ātrs braucējs, līdz ar to dienas sākumā viņam nav izdevies viņu pārspēt. „Vēlāk viss bijis kārtībā un varēju rādīt savu labāko sniegumu.”

G. Gross bija apmierināts ar savu sniegumu un norādīja, ka viņam ļoti patikušas sacensības. „Kurzemē vienmēr ir ļoti interesanta un ātra trase,” sacīja G. Gross. Rallijā „Kurzeme 2013” uzvarējis sacensību galvenais favorīts G. Gross ar stūrmani Raigo Molderu, kuri rallijā piedalījās ar ļoti spēcīgo „Ford Focus WRC” automašīnu. Līdz ar to G. Gross kļuvis par trīskārtējo rallija „Kurzeme” uzvarētāju un šā gada Igaunijas čempionu absolūtajā vērtējumā. Iepriekš G. Gross uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Liepājā stājās 2010. un 2011.gadā. 2.vietu izcīnīja Ots Tanaks, bet 3.vietā palika Egons Kaurs.

Ātruma Festivālu - Ralliju „Kurzeme 2013” atbalsta LDz Cargo, SEB, Liepājas pilsētas Dome, Liepājas Osta, Vega 1, Osram, Canon IBServiss, IF Apdrošināšana, oficiālais auto Nissan Juke no Skandi Motors, Cēsu alus, Ramirent, LDC datortehnika, Lauma Fabrics, Dardedze Hologrāfija, Almo, Eko Kurzeme. Informatīvi atbalsta iAuto, Delfi, liepajniekiem.lv, Radio SWH, Rietumu Radio.

Linda Brūdere, Ātruma Festivāla - Rallija „Kurzeme 2013” preses sekretāre.

Jaunumi Tviterī: