Sezona: 2013
18.05 - 19.05.2013

Jaunumi

  • 24-05-2013 14:32

    M.Svilis/I.Pūķis pēc Rally Talsi – esam gandarīti par savu rezultātu!

    Ceturtie rallija kopvērtējumā un otrie A+ klasē aiz Raimonda Kisiela (Mitsubishi Lancer WRC) – ekipāžai Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis pagājušās nedēļas nogalē notikušais Talsu rallijs ir bijis gana veiksmīgs.

„Rallijs patika.Domāju, ka bijām pat ātrāki, nekā parasti, rezultāti bija blīvi un līdz šim absolūtajam trijniekam tik tuvu nebijām bijuši. Ir skaidrs, ka daži konkurenti vēl īsti nav ķerami, bet – tas nav neiespējams! Augusi pārliecība par sevi, arī ar stūrmani esam labi sastrādājušies,” atzīst Mārtiņš Svilis.

Sacensība nobraukta bez starpgadījumiem un būtiskām kļūdām. Rezultātu pabojāja tikai pirmajā rallija dienā tieši pirms Strazdes ātrumposma starta uznākušais negaiss un lietus. Savukārt, pēc aculiecinieku stāstītā, garais līkums lejup no kalna gar Talsu ezeru pilsētas ātrumposmā Svilim esot izdevies labāk nekā dažam labam titulētam drifta meistaram!

Ekipāžas stūrmanis Ivo Pūķis – „Bija neliels nemiers pirms šī rallija, jo tas mums kopā ar Mārtiņu bija pirmais grants rallijs, līdz šim bijām braukuši tikai ziemā. Zināju, ka rallijs būs ātrs. Pozitīvi, ka nobraucām iesildīšanās ātrumposmu, it īpaši ja ņem vērā to, ka iepriekš nebijām trenējušies.”

Sportisti saka paldies saviem sponsoriem, līdzjutējiem un mehāniķiem, kā arī Ali Jansonam – viņš palīdzēja sagatavot mašīnu, kurai bija jābūvē jauns motors.

„Esam gandarīti par savu rezultātu. Protams, Tanaks un Korge (pirmās un otrās vietas Rally Talsi ieguvēji) ir dabas doti talanti, bet mēs neesam tālu no viņiem. Ja gribat redzēt, kā Svilis cīnās ar Tanaku – priecāsimies par atbalstītājiem,” piebilst Ivo Pūķis.

Šobrīd Latvijas rallija čempionāta kopvērtējumā A+ klasē labākie atkal ir latvieši un Svilim ir vienāds punktu skaits ar Raimondu Kisielu.

Nākamais starts sportistiem 8.jūnijā, rallijsprintā „Gulbis” Cesvaines pusē – sacensībā, kurā pagājušajā gadā Mārtiņš Svilis ar stūrmani Aivis Aizsilnieks bija absolūti ātrākie.

M.Svili/I.Pūķi atbalsta „Adugs”, „Latgran”, „DLLA”, „”Marteks Auto”, „Burda”.

Dace Janova, www.4rati.lv. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: