Sezona: 2013
18.05 - 19.05.2013

Jaunumi

  • 18-05-2013 00:25

    Lukjanuks apliecina favorīta statusu.

    17. Maijā no 18:00 līdz 21:00 tika aizvadīts Testa posms, kurā piedalījas 25 no 62 Rally Talsi dalībniekiem. Nestartējot Otam Tanakam (pirmais starta numurs), ātrāko rezultātu 6,03 km garajā ātrumposmā uzrādīja Aleksejs Lukjanuks. Nepilnu pussekundi lēnāks bija Lietuvas čempions Dominiks Butvils. Savukārt trešajā vietā Mārtiņš Svilis, kurš no otrās vietas atpalika vien 0,05 sekundes.

Lielisku ātrumu distancē šodien parādīja arī Talsinieks Elivss Hermanis, kurš ierindojās sestajā vietā. Kopumā, līderu uzrādītie rezultāti ļoti blīvi – pirmās astoņas ekipāžas finišēja 1,71 intervālā.

Savu debiju sacīkšu režīmā ar Škoda Fabia Super2000 mašīnu pieredzēja arī Haralds Šlēgelmilhs. Pirmie mēģinājumi bija diezgan lēni, toties aprodot ar jauno tehniku, autosportistam izdevās uzrādīt konkurētspējīgu rezultātu un ierindoties 9. vietā.

Krievijas čempions Tregubovs testa posmu noslēdza 12. vieta, kamēr Slovākijas čempions Ondrejs Talsos aizvadīja pirmos kilometrus uz grunts seguma un dienas izskaņā ierindojās 19. vieta.

Sīva spēkošanās izvērtās arī starp vientilta piedziņas ekipāžām, kuras testa posma pirmajā stundā šķīra vien dažas sekundes. Posma turpinājumā parādījās arī relatīvie līderi, kad divus ātrākos laikus uzrādīja OKartes Autosporta Akadēmijas braucēji Sirmacis un Feldmanis. Gala rezultātu tabulā trešais ātrākais laiks Mežakam ar Opel Ascona automašīnu.

Rally Talsi turpināsies rīt, kad no 8:00 līdz 11:00 turpināsies iepazīšanās ar ātrumposmiem un stenogrammas sagatavošana. Plkst. 13:00 sāksies Rallija atklāšanas ceremonija pie Talsu Tautas nama, savukārt pirmā ātrumposma starts 15:30. Atgādināsim, ka rallija skatītājiem būs iespējams vērot visus sešus dienas laikā paredzētos ātrumposmus, tajā skaitā arī Talsi City Special pilsētas ātrumposmu, kurā braucēji startēs divas reizes. Ar to gan diena nebeigsies, jo drīz pēc ātrumposma pēdējās sporta mašīnas starta sāksies arī vakara koncerts, kurā ar savu jaunāko koncertprogrammu uzstāsies Normunds Jakušonos ar Tipa orķestri.

Jānis Unbedahts, RA Motosport Preses sekretārs. Foto. Dace Janova, 4rati.lv

Jaunumi Tviterī: