02.07-03.07.2022

Jaunumi

“Kopš pirmās rallija sarīkošanas reizes 2013. gadā allaž esam meklējuši uzticamus partnerus, ar kuriem sadarboties, lai arvien nostiprinātu mūsu rīkotā rallija pozīcijas FIA Eiropas rallija čempionāta apritē, kā arī arvien plašāk nestu Latvijas vārdu aiz mūsu valsts robežām. Ir patiess prieks, ka tieši rallija desmitās sarīkošanas reizes jubilejas gadā esam vienojušies par sadarbību ar tik spēcīgu partneri, kāds ir tehnoloģiju uzņēmums Tet, kas kļuvis par mūsu rallija ģenerālsponsoru un kura nosaukums nu būs iekļauts arī mūsu rallija nosaukumā – Tet Rally Liepāja. Šis ir ļoti nozīmīgs solis mūsu rallija attīstībā, kas, kopīgi strādājot, ļaus īstenot vairākas idejas, tādējādi vēl vairāk paaugstinot gan sacensību sarīkošanas kvalitāti, gan kopumā veicinot autorallija popularitāti Latvijā,” izsakās RA Events direktors Raimonds Strokšs.

“Vēlme izdarīt vairāk, nekad nepadoties un sasniegt vēl labākus rezultātus ir vienojošie elementi, kas mūs saista ar sportu. Un, lai sasniegtu izcilus rezultātus, ir nepieciešami uzticami partneri, kas domā līdzīgi, tāpēc esmu pārliecināts, ka sadarbībā ar RA Events Kurzemes ceļi būs veiksmīgi visām ekipāžām un ātrajiem spēkratiem, kas startēs Tet Rally Liepāja un, protams, šīs sacensības būs arī aizraujošs piedzīvojums visiem skatītājiem. Mūs saista kopīga tiekšanās pēc maksimāli augstākajiem rezultātiem, kas, cerams, jau tuvākajā nākotnē ļaus sasniegt vēl lielāku rallija un arī Liepājas reģiona atpazīstamību, jo kopā mēs varam vēl labāk un jaudīgāk,” saka Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Tet Rally Liepāja šogad notiks 1.-3. jūlijā, un tā ātrumposmi norisināsies Talsu un Dienvidkurzemes novados. Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Kurzemes Radio, MVP, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Tet Rally Liepāja draugiem Baltic Taxi, EL Networks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Tet Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.