Sezona: 2016
06.05 - 07.05.2016

Jaunumi

“LDz Cargo” ātrumposms Padonē ir jaunums rallija “Kurzeme” trasē, kura sākuma daļā pēc vairāku līkumu sērijas seko grants viadukts pāri dzelzceļam. 

Kopumā sacensību pirmajā dienā sportistiem būs jāveic pieci ātrumposmi 54 kilometru kopgarumā, tostarp sportisti būs redzami arī leģendārajā Vecpilī ar startu no baznīcas, kā arī ātrumposmu, kurā Baltiņu ceļš savienos klasiskos Vecpils un Tebras ātrumposmus. Padones un Vecpils ātrumposmus sportisti veiks pa divām reizēm.

Ātruma festivāla - rallija “Kurzeme 2016” atklāšanas ceremonija notiks piektdienā, 6. maijā, plkst.16, un šogad starta estakāde būs uzbūvēta Liepājas ostas promenādē, kur visiem liepājniekiem būs iespēja redzēt pilnīgi visus rallija dalībniekus un pavadīt viņus uz grants rallija ātrumposmiem. 

Pirmie trasē dosies atraktīvie “Lada” kausa un kravas automašīnu ieskaites dalībnieki, kuriem sekos Baltijas valstu ātrākie braucēji, kas sacentīsies Latvijas rallija čempionāta un Baltijas rallija kausa ieskaitēs. 

Rallija "Kurzeme" trasē šogad iekļauti 14 ātrumposmi kopumā 123 kilometru garumā, un tie vīsies cauri četriem novadiem, kā arī Liepājas pilsētu, kur notiks divi noslēdzošie sacensību posmi. Pirmā ātrumposma starts tiks dots piektdien plkst.17, un rallija pirmajā dienā sportisti veiks piecus ātrumposmus Durbes, Priekules un Aizputes novadā. Rallija “Kurzeme” otrā diena sāksies plkst.10, un sestdienā braucējiem būs jāveic septiņi ātrumposmi Priekules, Aizputes un Skrundas novadā, kā arī divas reizes sacentīsies Liepājas pilsētas ātrumposmā.

Dalību rallijā “Kurzeme 2016” pieteikušas 88 ekipāžas no deviņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Somijas, Polijas, Vācijas, Austrijas un Izraēlas.

Skatītāju ceļvedis ar ātrumposmu aprakstiem pieejams mājaslapā “rallykurzeme.lv”, sadaļā “Skatītājiem”, kā arī žurnāla “Auto Bild” maija numurā. 

Uzziņa: 

Rallijs “Kurzeme” būs šī gada pirmais grants rallijs Baltijas valstīs, jaunā Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) Baltijas rallija kausa pirmais posms, kā arī Latvijas rallija čempionāta 2. posms un Latvijas rallijsprinta čempionāta 3. posms. Ātruma festivāls - rallijs “Kurzeme 2016” notiks 6.-7. maijā Liepājā un tās apkārtnē. 

Biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs un “Bilesuserviss.lv”, kā arī sacensību norises vietās. Biļetes uz visiem ātrumposmiem maksās 15 eiro. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas, apmeklējot pasākumu vismaz viena pieaugušā pavadībā un uzrādot vecumu apliecinošu dokumentu. 

Ātruma festivālu - ralliju “Kurzeme 2016” atbalsta “LDz Cargo”, Liepājas pilsēta, Liepājas osta, “Vega 1”, “Lauma Fabrics”, “If Apdrošināšana”, “Canon IB Serviss”, “LDC Datortehnika”, “Ramirent”, “Cēsu Alus”, “UPB Energy”, transportu nodrošina “Sixt”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

Jaunumi Tviterī: