Sezona: 2016
23.01 - 24.01.2016

Jaunumi

Rallijs “Sarma 2016” reizē būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmais, kā arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otrais posms. Sacensības notiks 23. un 24. janvārī, kopā pulcējot 66 ekipāžas.

Pēc Ausa/Kiskinena ekipāžas, ar 2. starta numuru trasē dosies citi igauņu braucēji, Egons Kaurs/Eriks Lepiksons (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) , pērnā gada otrās vietas ieguvēji “Sarmā”. Savukārt 3. starta numurs ticis Jānim Vorobjovam/Andrim Mālniekam, kuri vien pēdējā brīdī paziņos, ar kādu auto startēs. Droši zināms vien tas, ka ekipāža cīnīsies LRC1 grupā.

Ar 4. starta numuru trasē redzēsim Ralfu Sirmaci/Artūru Šiminu, kuri pirmo reizi startēs ar moderno un ātro “Škoda Fabia R5” rallija auto. Tāds pats auto “Sarmā” būs Raulam Jētsam/Andrusam Toma, kuriem 6. starta numurs, un Raimondam Kisielam/Arnim Ronim, kuri tikuši pie 7. numura. Tikmēr 5. numurs piešķirts Jānim Berķim/Edgaram Čeporjum (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

Pie 8. numura ticis jaunais soms Kalle Rovanpera, kurš kopā ar stūrmani Risto Pietilainenu (“Škoda Fabia S2000”) nesen uzvarēja “Rally Alūksne”, lai gan 15 gadus vecajam pilotam tās bija pirmās sacensības ar pilnpiedziņas auto.

Ar 9. numuru uz sāniem startēs igauņi Ranno Bundsens/Roberts Loštšenikovs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), bet 10. numurs ticis Mārtiņam Svilim/Ivo Pūķim (“Mitsubishi Lancer Evo X”), kuri pirms gada “Sarmā” ieguva trešo vietu.

Info: www.4rati.lv. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: