Sezona: 2014
28.08 - 30.08.2014

Jaunumi

  • 30-08-2014 12:47

    Ātruma festivāls - rallijs "Kurzeme 2014" noslēgsies ar neaizmirstamu ceremoniju jūras krastā

    Ātruma festivāls - rallijs "Kurzeme 2014" sestdienas, 30.augusta, vakarā noslēgsies ar neaizmirstamu apbalvošanas ceremoniju un "Rally Beach Party" Baltijas jūras krastā, Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet".

Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" uzvarētāju apbalvošana sāksies plkst.19, savukārt plkst.21 sāksies mūzika un dejas uz "Cēsu alus" skatuves, un muzicēs grupa no Latgales "Dabasu Durovys".

"Vienmēr cenšamies parādīt tā apmeklētājiem Liepāju no mazliet cita skatu punkta. Šogad pilnīgi jaunā un nebijušā vietā norisinās Liepājas pilsētas ātrumposms, un pirmo reizi Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme" vēsturē apbalvošana notiks jūras krastā, un domāju, ka šogad līdzjutējiem tā sagādās neaizmirstamas emocijas," stāsta Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" direktors Uldis Hmieļevskis.

Īpaši "Rally Beach Party" Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet" notikuši vērienīgi sagatavošanās darbi, un apmeklētāju ērtībām telts paplašināta no 190 kvadrātmetriem līdz 550 kvadrātmetriem.

"Esam rūpīgi gatavojušies "Rally Beach Party", lai ātruma cienītājiem šovakar nekā netrūktu un visi no Liepājas aizbrauktu ar labām atmiņām, un atgrieztos ne tikai nākamā gada Ātruma festivālā, bet kļūtu par regulāriem Liepājas viesiem," stāsta Liepājas pludmales bāra "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Pēc Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" uzvarētāju apbalvošanas "Rally Beach Party" gaida vairākas interesantas atrakcijas, tostarp, konkursa "Seksīgākais dibens" fināls un uzvarētāju apbalvošana, kā arī jaunizveidotā hokeja kluba "Liepāja" prezentācija.

Bez Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" aktivitātēm šodien Liepājā notiks arī Modes svētki, kuru laikā Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 9, notiks lekcijas par modes industriju Latvijā, Vecajā ostmalā 22/24, kas atrodas tieši līdzās ātrumlaivu sacensību norises vietai, no plkst.10 līdz plkst.17 notiks izstāde-pārdošana "Atklājums", bet plkst.20 Liepājas teātrī gaidāma modes izrāde "Skaistuma simpozijs".

Plkst.19 koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" notiks Liepājas jaunās koncertzāles "Lielais Dzintars" spāru svētku koncerts, bet plkst.21 Liepājas pludmalē pie pieminekļa bojā gājušiem zvejniekiem un jūrniekiem - Senā uguns nakts un "Mirage Octet" koncerts.

Pasākumu programma atrodama oficiālajā vietnē "Rallykurzeme.lv", sadaļā "Skatītājiem".

Dzintars Hmieļevskis. Foto: Mārtiņš Vanags, Go4speed

Jaunumi Tviterī: